Mijn vriendjes op Facebook hadden het al gezien (en massaal ge-like’d): ik heb eindelijk mijn grote koffer! Nadat we vanmorgen de halve campus op de hoogte hadden gesteld van onze eventueel arriverende pakketten – of nou ja, Ms. Amy Chen, de portier van het gebouw van de jongens, de hoofdportiers die geen Engels spraken en er niets van begrepen – kreeg ik om half drie een verlossend Facebook-berichtje. Kelly, de eigenares van het Homey Hostel, was blijkbaar gebeld door de koerier van onze bagage en postte meteen een berichtje op mijn Wall: You guys’ baggage arrived!!! The deliver man told me put your suitcases in the “Family Mart” nearby Mos Burger in the campus. Totally 3 suitcase, just go there to get back!!!!!
Ik was in de ochtend bezig geweest overal op de campus en had me net lekker op bed genesteld met mijn laptop om foto’s te uploaden, toen ik het berichtje kreeg. Natuurlijk sprong ik meteen weer overeind. ‘Weet jij waar de Family Mart is?’ vroeg ik aan mijn Vietnamese kamergenote, die gelukkig thuis was. Met behulp van een kaartje legde ze het me uit. ‘OK, see you soon,’ zei ik dolblij. ‘I’m going to get my suitcase now. Finally!’
Nou, ik kan je vertellen: zo makkelijk was het nog niet om m’n koffer die laatste kilometer te verslepen. De Family Mart bleek zo’n beetje aan het andere uiteinde van de campus te liggen. In veertig graden volle zon een koffer van bijna twintig kilo met een vervelend handvat meesjorren kostte me behoorlijk wat kracht. Maar goed, dat mijn rechterhand nu drie blaren telt en ik waarschijnlijk de rest van de week spierpijn in m’n schouder heb, maakt me niets uit. Ik heb mijn spulletjes, veilig en wel! De jongens ook, trouwens – maar die hebben zich er volgens mij nooit zo’n zorgen om gemaakt.
En oh, wat een verademing is het om een andere broek aan te trekken, en een luchtiger shirt. Nog fijner is het om op mijn nieuwe Birkenstock slippertjes te lopen in plaats van in zweterige sneakers. En nu kan ik ook een deze dagen beginnen met hardlopen en zwemmen. Freedom!
E-mail dit

( 5 ) Reacties
Helemaal super ^^
Supwe, superfijn! YEEY!
Supwe ja, super bedoel ik natuurlijk.
super ;) om alles weer bij elkaar te hebben :)
FIJN! Oh ben benieuwd of je echt gaat hardlopen in de hitte, dat zou wel extreem dapper zijn.
Laat een berichtje achter: